![](https://www.tedcanakkale.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/okulumuzun-resmi-acilisi-1-150x150.jpg)
TED Meşalesi Çanakkale’de yanıyor.
5 Ekim 2023![](https://www.tedcanakkale.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-10-at-13.07.59-150x150.jpeg)
Ata’mızı Minnet ve Özlemle Anıyoruz
10 Kasım 2023![](https://www.tedcanakkale.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/DSCF2603-1200x480.jpg)
TED Çanakkale Koleji ailesi olarak Cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yıl dönümünü muhteşem bir şekilde kutlamaktan dolayı gurur duyuyoruz.
Cumhuriyetimize olan bağlılığımızı ve sevgimizi her zaman canlı tutacağız. Gelecek nesillerimize miras bıraktığımız Cumhuriyetimizi koruyup daha da güçlendirmek için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bize bıraktığı bu mirası sonsuza dek yaşatmak için birlikte yürüyeceğiz.
Cumhuriyetimizin 100.yılı kutlu olsun !